Kutudan Tünel

tünel
Ne yapsam da Gülse’yi eğlendirsem diye düşünürken çıkan bir çalışma.Daha öncede bahsettiğim gibi bizim kız sallanan şeyleri,kurdaleyi,ipi seviyor.O uyurken bir kutunun üstüne delikler açıp ip,kurdale,başörtüsü gibi eşyaları bağladım.Hatta içine girmesini teşvik etmek amacıyla ucuna dişlik ve halka oyuncağını taktım.Gülse uyandı,merakla baktı.Yanına geldi ama girmeye cesaret edemedi.Ben diğer tarafa geçip gelmesi için konuşmaya çalıştım.Ama korktu.Sonra yanına gittim.Ben yanında olunca cesaretlendi,önce ucundan baktı ve sonra içeri girdi,emekleyerek diğer tarafa geçti.İçindeyken durdu oyuncaklarla oynadı,ipleri elledi,yakalamaya çalıştı.Sonuç olarak işe yaradı.

Reklamlar

About güldane

İngilizce öğretmeniyim.8 aylık çok şeker bir kızım var.Gülse eşim ve benim isimlerimizin ilk hecesi.Burda Gülse'nin gelişimine tanık olmanın yanı sıra yemek,örgü,dikiş,eğitim ve hayata dair bir çok konuyla haşır neşir olabilirsiniz...
Görsel | Bu yazı KENDİN YAP, MONTESSORİ VE BEBEK GELİŞİMİ içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorumlarınız bundan sonraki çalışmalarım için önemli,lütfen yorum yapın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s