Gülse’nin Kitapları 10 : Küçük Kediler

SAM_5121

Minik kuşuma uzun zamandır yeni kitap almıyordum.Aslımda içim gidiyor kitaplara ama acele etmeyeyim daha erken zaten daha kız 1 yaşında 10 kitabı var bunlarla zaman geçiredursun diyordum ki bu kitabı görünce dayanamadım aldım.Gülse kedileri o kadar çok seviyor ki dışarda kedi gördüğümüz zaman onu zor tutuyoruz kediden,her yerini sıkmak,dokunmak,sevmek istiyor.Durum böyleyken ben de kedilerle ilgili bir kitap bulmuşken almalıyım diye düşündüm.Zaten Gülse’ye gösterir göstermez hemen gülmeye başladı,aldı eline sayfalarını çevirdi.Kediler de o kadar tatlı o kadar tatlı ki bakmaya doyamıyor insan.

SAM_5122

*Bebek daha küçük,bir şey anlamaz diyip bu gibi etkinlikleri atlamayın.Ben Gülse çok küçükken aldım kitapları,o zaman da ilgiliydi ama şimdi kendi odasında kitaplığından alıyor istediği kitabı masasına koyup sandalyesine çıkıyor ve başlıyor sayfaları çevirmeye.Bana da gösteriyor arada.Ben şunu göster nerde dediğimde de gösteriyor(tabi istediği zaman)Bazen bana getirip kendisine okumamı istiyor.

SAM_5123

Bu kitabı aldığımız günden 1 gün sonra bu kitabı başka bir odaya götürmüş koymuştu Gülse.Ben de hadi kedi kitabını getir dedim hemen gitti koşa koşa aldı getirdi verdi bana.Sonra da yanıma oturdu beraber baktık.Ama sonuna kadar okutmuyor bana.Yarısına gelmeden eline alıp kendi bakmaya başlıyor.Biz kitabı NT’den aldık.Bebek kitapları adı altında bir kaç kitap daha var,kendi zevkinize göre istediğinizi alabilirsiniz.

Fikir olsun diye…

Reklamlar

About güldane

İngilizce öğretmeniyim.8 aylık çok şeker bir kızım var.Gülse eşim ve benim isimlerimizin ilk hecesi.Burda Gülse'nin gelişimine tanık olmanın yanı sıra yemek,örgü,dikiş,eğitim ve hayata dair bir çok konuyla haşır neşir olabilirsiniz...
Görsel | Bu yazı GÜLSE'NİN KİTAPLARI içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorumlarınız bundan sonraki çalışmalarım için önemli,lütfen yorum yapın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s