Gülse’nin Kitapları 18 : Küçük Vak Vak

Sevimli mi sevimli bu küçük ördeğin yüzme macerasına tanık olmak istermisiniz?

SAM_6225

Anne ördek sevimli beş yavrusuna yüzme öğretmeye çalışıyor.Hepsi birbirinden tatlı ve şeker.İçlerinde tokalı süslü bir ördek bile var.

SAM_6226

Hepsi de suya girmek için korkuyor.İçlerinden biri cesaret edip suya atlıyor ve aslında korkacak birşey olmadığını,annelerinin yanlarında olduğunu kardeşlerine gösteriyor.

SAM_6227

Bu arada kitap bize sudaki ördeklerin sayısını soruyor ve cevabını da diğer sayfada veriyor.Aynı anda sayı çalışmaları da yapılabilir bu sevimli ördeklerle.

SAM_6228

Sonunda tüm ördekler suya girip yüzmeye başlıyorlar,en küçükleri bile bunu başarabiliyor.

SAM_6229

Hayvan dostu Gülse’nin hoşuna gidebilecek tarzda bir kitap olduğu için almıştım,öyle de oldu.Arada bir burda ördekleri beslemeye gidiyoruz,ordan biliyor Ördekleri.Yürüyüşlerini de taklit ediyor.Bu kitap sayesinde daha da sever oldu.

Biz beğendik,size de tavsiye ediyoruz.

Fikir olsun diye…

Gülse 19 aylık

İlgili Yazılar
*Gülse’nin kitapları

Reklamlar

About güldane

İngilizce öğretmeniyim.8 aylık çok şeker bir kızım var.Gülse eşim ve benim isimlerimizin ilk hecesi.Burda Gülse'nin gelişimine tanık olmanın yanı sıra yemek,örgü,dikiş,eğitim ve hayata dair bir çok konuyla haşır neşir olabilirsiniz...
Görsel | Bu yazı GÜLSE'NİN KİTAPLARI içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.